senCard Mobil ile Sağlığınız ve Sigorta Poliçeniz Her An Cebinizde!


Size daha sağlıklı, daha enerjik ve daha neşeli bir hayat sunmak için birlikte çıktığımız bu yolculukta gittiğiniz her yerde yanınızdayız. senCard'ın fark yaratan hizmetlerinden biri olan senCard Mobil, akıllı cep telefonları ve tabletler için geliştirilen, uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen, senCard güvencesi altındaki herkesin faydalanabileceği bir uygulamadır.
senCard Mobil ile..

Kişisel Verileriniz Güvende!Verilerinizi, özel olarak geliştirdiğimiz sistemlerde güvenle saklıyoruz. T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.Poliçenizin Yönetimi Sizde!Sağlık sigortası poliçenizi her an görüntüleyebilir, senCard'ınıza anında ulaşabilir ve saniyeler içinde pek çok sigortacılık işlemi yapabilirsiniz.Provizyon Durumu SorgulamasenCard Medikal Hizmet Ağı'nda, aldığınız sağlık hizmetlerine ilişkin provizyon durumunuzu anlık görüntüleyebilir ve sorgulayabilirsiniz.Limit Bilgileriniz Her An Her Yerde SizinlesenCard Mobil ile limit bilgilerinize her an bulunduğunuz yerden kolayca ulaşabilir, dilerseniz düzenli olarak takip edebilirsiniz.Sağlık Harcamaları Saniyeler İçinde Cepte!Elden ödeme yaptığınız, 20.000TL’ye kadar olan tüm sağlık harcamalarında “evrak asıllarını göndermek için bugün de yarın da yorulmayın” saniyeler içinde evraklarınızı göndererek, işlemlerinizi yapabilirsiniz.Belgeleriniz Evde Kalsın…senCard Mobil ile doktor raporlarınızı, tıbbi kayıtlarınızı ve diğer tıbbi bilgilerinizi tamamen güvenli bir ortamda, gerektiği yerde ulaşabileceğiniz şekilde sizin için taşıyor. Böylece, herhangi bir sağlık kurumuna gittiğinizde önceki işlemlerinize ait evrak ve bilgilerinizi yanınızda taşımanıza gerek kalmıyor.Avantajlar Dünyası Cebinizde!senCard Mobil, senCard'ınız cebinizde olmasa bile onu sizin için taşır. senCard Avantajlar Dünyası'nda yer alan marka ortaklarımızdaki avantajları kullanabilmek için senCard Mobil’in içinde bulunan dijital senCard'ınızı göstermeniz yeterli!Sağlıklı ve Mutlu Yaşam Danışmanınız!senCard Mobil, sağlıklı ve mutlu yaşam danışmanlığını ücretsiz olarak üstlenir. Sağlıklı, enerjik ve neşeli bir hayata dair makalelere ve uzmanlarından izleyebileceğiniz özel videolara “Sağlıklı Yaşam” üzerinden erişebilirsiniz.Yurt Dışı Yazısı Hazır!senCard Mobil’den, konsoloslukların vize işlemleri için talep ettiği; sağlık güvencenizin detayını gösteren "Yurt Dışı Yazısı"nı indirebilir, e-mail ile paylaşabilirsiniz.senCard Mobil’i Nasıl İndirebilirsiniz?senCard Mobil’i telefon ve/veya tabletlerinize App Store ve Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

senCard Mobil Uygulaması'na Giriş Yapabilmek için Gerekli Olan Bilgiler Nelerdir?T.C. kimlik numaranız veya sigortalı numaranız ile senCard üyesi olurken sisteme tanımlattığınız cep telefonu numaranızla sadece bir kez kayıt olduktan sonra cep telefonunuza gelen SMS’te yer alan şifre ile senCard Mobil'e kolayca giriş yapabilirsiniz.

Unutmayın! Eğer sistemde kayıtlı bir telefonunuz yoksa, 444 9 555 no’lu telefondan senCard Hizmet Merkezi'ni arayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.