senCard Üyelik Programını Keşfet


Program üyeleri tarafından sunulan özel sağlık sigortaları sayesinde yalnızca sağlık risklerine karşı finansal koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda "Sağlıklı, Enerjik ve Neşeli" bir başka SEN'i keşfedebilmek için senCard Üyelik Programı'na katılma hakkı da kazanmış olursun. 

senCard tarafından özel olarak geliştirilen sistemler ve programlar ile hızlı ve kesintisiz hizmetler artık tüm senCard üyelerine ulaşıyor! senCard'ın sunduğu geniş medikal hizmet ağından faydalanan üyelerimiz, ihtiyaçları olduğu en özel anlarında kaliteli ve özel hizmetler ile rahat bir nefes alıyor.

Üyelerini en çok düşünen program olarak senCard, pek çok özel markanın kendisine özel olarak sunduğu avantajları tüm üyeleri ile bedelsiz olarak sunuyor ve sağlıktan beslenmeye, eğitimden aktif yaşama kadar birbirinden önemli pek çok alanda özel indirimlerden faydalandırarak üyelerinin yaşamlarına sağlık ve mutluluk katmayı hedefliyor.

Üyelik Sistemi

senCard Üyelik Programı'nda program üyelerinden alınan ürünler çerçevesinde ihtiyaçlarınız değerlendirilir ve size en uygun üyelik alanı otomatik olarak başlatılır. 

Zaman içinde değişen ihtiyaçlar, farklılaşan hizmet talepleri de değerlendirilerek sahip olduğun üyelik seviyesi değişebilir, yepyeni fırsat kapılarını aralayabilirsin. Üyelik sistemi, seviyeler ve daha birçok detayı burada bulabilirsin.


Güçlü Markalar, senCard'ın Program Üyesi

Türkiye'de sigortacılık denilince akla ilk gelen köklü ve prestijli isimleri, senCard Üyelik Programı'na katılarak yepyeni ve farklı bir işbirliğine imza attı.

Sağlık sigortacılığı sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ile Bupa Acıbadem Sigorta, Türkiye'nin en köklü finans kurumlarından olan Aksigorta, sektörün genç ve dinamik oyuncuları arasında yer alan Fiba Emeklilik ve güçlü, güvenilir, hizmet odaklı bir çözüm ortağı olan Aegon, sürekli iyileştirme ve gelişme odaklı anlayışı ile HDI Sigorta hizmet verdiği binlerce sağlık sigortalısı için senCard'ın güvenilir ve kaliteli hizmetlerini tercih etti.

senCard Üyelik Programı'na katılmak ve hemen üyeliğini başlatmak için, tek bir form doldurarak program üyelerimize başvurman yeterli...

Ayrıcalıklarla Tanışmaya Hazır mısın?

senCard Üyelik Programı'na giriş yapmanla beraber, bu programın bir parçası olmaya başlıyorsun. Sağlık, enerji ve neşe, artık senin de birinci amacın... Sen ve seni çevreleyen herşey bu üyelik programının bir parçası.

Bir yandan sağlıklı yaşam için ipuçları sunarken, bir yandan da sağlıklı yaşam sürebilmen için sana özel ayrıcalıklar yaratmaya çalışıyoruz. Aktif yaşamak, sağlıklı beslenmek, mutlu hissetmek için yapılabilecekleri düşünerek üye işyerlerini programımıza dahil ediyoruz. 

Hadi durma! Tüm bu fırsatlar ve ayrıcalıklar seni bekliyor...