Bilgilerinin Güvenliğini Koruyoruz

senCard yazılım ekibi, tamamen kurum içinde geliştirilmiş dijital platformları ve sistemler kullanarak, kurum bünyesinde hizmet veren profesyonel bir ekipten oluşuyor.

Dolayısıyla geliştirdiğimiz her sistemde, kullanılan her uygulamamızda var olan ya da yaratılan verilerin tamamı bize ait ve bize özel veri depolama alanlarında muhafaza ediliyor.

Devamını OkusenCard Dijital Platformları


Teknoloji ve hız yaşamamızın ayrılmaz birer parçası. Her gün gelişen ve kalabalıklaşan metropollerde, hızlı hizmete hemen erişebileceğimiz en önemli kaynak dijital platfomlar, şüphesiz.

Tamamı senCard'ın deneyimli ve alanında uzman ekipleri tarafından geliştirilen, veri güvenliği güvencesini sağlayarak yüksek özellikle şifreleme metodolojileriyle oluşturulmuş özel dijital platformlar ile artık ne zaman istersen seninleyiz. Bilgiye hızlı ve kesintisiz bir şekilde erişim sağlayabilmen için tüm sistemler bir "tık" uzağında:

Bireysel Online İşlemler ile tüm sigortacılık işlemleriniz artık çok daha kolay!
Üyelere özel olan bu uygulamamız; kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra kişisel sağlık işlemlerinin yapılabileceği, tüm bilgilerin tek bir merkezde toplandığı akıllı sistemdir. İnternetin olduğu her yerde Bireysel Online İşlemler yanınızda !

Devamını Oku
 

Kurumsal sigortacılığın üyelere özel platformu. Kurumlarda çalışanların sağlığını anlık takip etmek ve analitik bir düzlemde sağlık ihtiyaçlarını ve kullanımları analiz etmek isteyenlere özel olarak geliştirildi.

Devamını Oku

Sadece senin değil, sevdiklerinin de sağlığını izleyebileceğin, aşılar ve ilaçları takip edebileceğin, bebeğinin gelişimini an be an izleyebileceğin, sağlıklı beslenme ipuçlarından en yakın sağlık kuruluşuna kadar pek çok bilgiye anında ulaşabileceğin mobil uygulama.

Devamını Oku