Otomobil kullanıcılarına ücretsiz birçok hizmeti sunan OtoKonfor Mobil Uygulaması, ihtiyacınız olduğu anda birçok hizmete kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlıyor. Periyodik bakımdan vergi ödemesine, araç yıkamadan avantajlı akaryakıt tahsiline, asistanlık hizmetlerinden vale hizmetine kadar otomobilinizle ilgili birbirinden farklı 35 hizmete güvenle ve kolayca, mobil telefonunuzdan ulaşabilirsiniz. Üstelik OtoKonfor ile otomobilinizle ilgili tüm hizmet süreçlerini dijital olarak takip de edebilirsiniz. Ücretsiz bir çok hizmeti de kullanımınıza sunan OtoKonfor uygulamasını mobil telefonunuza ücretsiz olarak indirin, hemen kullanmaya başlayın.

senCard Üyelerine özel;

Otomobiliniz ile ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri bir arada sunan OtoKonfor Mobil Uygulaması, “Kişisel Asistan Hizmetini” senCard üyelerine özel %15 indirimli olarak sunuyor.

OtoKonfor’un “Kişisel Asistan Hizmeti” ile aracınız ile ilgili alacağınız tüm hizmetler hakkında size özel asistanınızdan faydalanabilirsiniz.*

Tüm hizmetlere ve detaylarına ulaşmak için www.otokonfor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Bu kampanyadan faydalanmak için OtoKonfor üyesi olunması gerekmektedir. Kampanya 31 Haziran 2021 tarihine kadar geçerli olup, başka kampanyalarla birleştirilemez.

İndirim Kodunu Al

Lütfen bilgilerinizi giriniz.

İndirim kodu için tıklayınız
X